Dlaczego my?

Atutami naszej działalności jest długoletnie doświadczenie oraz ciągłe doskonalenie i podnoszenie zarówno kwalifikacji zawodowych (poniżej wybrane certyfikaty)jak i poziomu świadczonych usług (niektóre nasze instalacje). Rzutuje to bezpośrednio na niezawodną pracę montowanych przez nas systemów – zarówno tych złożonych jak i tych prostszych, często stworzonych według indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Prowadzimy ciągły nadzór nad stworzonymi przez nas systemami, dzięki czemu do minimum ograniczyliśmy prawdopodobieństwo wystąpienia awarii i przerw w działaniu wykonanych instalacji. Konserwacje i naprawy wykonujemy bez zbędnych opóźnień w terminach wskazanych przez klienta – jak najmniejsze utrudnienia i niedogodności w prowadzonej przez Państwa działalności to nasz priorytet.

Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie i elastycznie: doradzamy możliwe do wykonania i perspektywiczne rozwiązania, kalkulujemy koszty i wspólnie wybieramy wariant optymalny.

Często, dla naszych klientów, prowadzimy nadzór nad pracami firm zewnętrznych wykonujących okablowanie i elementy naszych systemów. Jeżeli inwestycja wykracza poza zakres naszej działalności, jesteśmy w stanie polecić i skoordynować prace firm, które mogą pomóc w dalszej realizacji inwestycji lub w rozwiązaniu zaistniałych problemów.

 

Wybrane certyfikaty

 

Comments are closed.