Elektonika Użytkowa

Sterowniki do systemów grzewczych :

Czy kiedykolwiek miałeś problem z prawidłową nastawą temperatury?

st-2805_prawo1

 

 

Teraz jest to dziecinnie proste! Przekręć i ustaw komfortową temperaturę, a regulator zapamięta ją i czas jej ustawienia. Podnoś lub obniżaj temperaturę zgodnie z Twoim rytmem dnia, pomoże zaoszczędzić energię i pieniądze.

 

Pompy Ciepła:

Pompy ciepła należą do najbardziej efektywnych i ekologicznych systemów ogrzewania budynków i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Niezależnie od pory roku wykorzystują one energię słoneczną zgromadzoną w ziemi, wodach gruntowych, powietrzu atmosferycznym oraz energię geotermalną, które są dostępne bezpłatnie i w nieograniczonej ilości. Te źródła energii noszą nazwę dolnych źródeł ciepła. Dzięki pompie ciepła wykorzystującej opisane wcześniej źródła ciepła, możecie Państwo ogrzewać budynek i wodę użytkową oszczędzając energię i chroniąc środowisko naturalne.

184b7cb84d7b456c96a0bdfbbeaa5f14_xl

 

Stając przed wyborem projektu wymarzonego domu, rzadko zastanawiają się Państwo nad sposobem jego ogrzewania. A gdyby z góry zdecydować się na pompę ciepła? Działki nie trzeba uzbrajać w gaz lub nie będzie trzeba przeznaczać osobnego pomieszczenia na kotłownię olejową, bądź ustawiać w ogrodzie zbiornika na propan-butan. Dom nie musi mieć komina. Pomieszczenie, gdzie stoi pompa ciepła może służyć również do innych celów np. jako pralnia lub suszarnia. Brak procesu spalania, a zatem bezpiecznie i ekologicznie. Do powyższych zalet należy dodać jeszcze jedną i najważniejszą -bardzo tanie ogrzewanie. Choć koszty inwestycyjne w system z pompą ciepła wielu przerażają, późniejsze koszty ogrzewania mile zaskakują.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 − two =